Готові кабелі Leader Promusic

Дата публікації: 24.02.20

Дата оновлення: 11.12.20

Не важливо, де – робота в студії або на сцені, репетиція, прокатний сервіс, надійну й безпечну роботу обладнання забезпечує канально-кабельна продукція. Знаючи це, компанія Leader Promusic виробляє й надає можливість придбати якісні готові кабелі для вирішення будь-яких завдань професійного аудіо.

Системний контроль, технологічне оснащення та організація виробництва в результаті дають стабільні показники якості продукції, що випускається.

Відомо, що для отримання надійного електричного з'єднання необхідно забезпечити отримання високої адгезії між припоєм і конструктивними елементами (хвостовиком електричного з'єднувача й проводом) готового кабелю. Тому особлива увага при виготовленні приділяється технологічним процесам пайки, при якій враховуються як фізико-хімічні властивості використовуваних матеріалів, так і конструктивно-технологічні особливості комплектуючих.

Важливою характеристикою паяного з'єднання є механічна міцність, яка, в тому числі, визначається товщиною перехідних шарів.

Комплектуючі кабельної продукції виробника Leader Promusic

Для виробництва готових кабелів підбираються тільки якісні складові, кожні з яких проходять тест-контроль на наявність дефектів. Для продукції підбираються комплектуючі світових брендів, які виробляються відповідно до високих стандартів якості. Майстерність і досвід відділу виробництва гарантує якість готового виробу й відповідність продукції до міжнародних стандартів.

Для отримання високої механічної міцності при розробці нових моделей продукції фахівець здійснює експериментальний підбір флюсів, припоїв і технології процесу пайки.

Процес підбору комплектуючих і технології пайки відбувається на всіх етапах, які складають:

  • підготовку металевих поверхонь;
  • розтікання рідкого припою (процес змочування);
  • утворення сплавної зони й очищення (видалення флюсів).

Всі готові кабелі проходять візуальний контроль паяних з'єднань і тестування на наявність електричного контакту.

Різновиди готових кабелів від Leader Promusic

Серед широкого асортименту музичного магазину представлено цілий ряд кабельної продукції для різного призначення. Кожен представлений товар по-своєму унікальний і повністю відповідає критерію ціна-якість.

Інструментальний кабель


Кожен досвідчений музикант знає, що якість звуку залежить не тільки від обраного музичного інструменту, але й від кабелю підключення. Інструментальні види кабелів відрізняються за технологією виготовлення, міцністю й призначенням. Гітарні кабелі взаємодіють між слабким сигналом та високим опором.

Leader Promusic виробляє інструментальні кабелі для всіх гітар, де є активний вихід, вони з'єднують інструмент до комбопідсилювачів або педалей ефекту. Незалежно від обраної технології, кабелі виготовляються з роз'ємами Mono Jack.

Акустичний кабель


Наступний різновид готового кабелю – акустичний. Чітко поставлені завдання й вимоги силового проводу відносять підвид до виключного використання з акустичними системами. У якості роз'ємів фахівці Leader Promusic використовують Speak ON або Speaker connector. На сайті компанії представлений широкий асортимент високоякісного аудіо обладнання та кабелів підключення в потрібних Вам розмірах – від 1 до 15 метрів або ж в бухтах.

Мікрофонний кабель


Професійний мікрофон для важливих заходів, повний комплекс сценічного обладнання й завчасна підготовка до урочистої дати. Вибір кабельної продукції грає важливу роль, якщо в пріоритеті організатора максимально якісно надавати послуги караоке, провести концерт чи іншу подію. Мікрофонні кабелі виробника Leader Promusic призначені для підключення мікрофонів до мікшерних пультів, підсилювачів або акустичних систем. Для комутованого з'єднання до кабелю використовуються роз'єми різновиди XLR.

Комутаційний кабель


Готовий кабель комутаційного підвиду використовується для підключення мікшерів, підсилювачів й акустичних систем між собою. Продукція виготовляється з коннекторами Jack та XLR.

DMX кабель

Кабелі DMX з малою вхідною й погонною ємністю призначені для передачі цифрових сигналів. Використовуються для підключення світлових приладів і відрізняються хвильовим опором кабелю. DMX стандарт має роз'єми XLR з 3 або 5 контактами. Підбираючи кабель для світлового обладнання слід звертати увагу на його тип. Найбільш прийнятний хвильовий опір становить 120 Ом.

Y-кабель

Кабелі з Y-розгалужувачем призначені для розділення сигналу й його передачі на 2 і більше джерел. Застосовуються для підключення мобільних пристроїв, ноутбуків та іншої техніки до звукопідсилювального обладнання. Рух сигналу здійснюється через лівий і правий канали. Класифікують два види Y-кабелів: Male – x2 FML або x2 FML – Male, який зустрічається рідше.

Компанія Leader Promusic прагне до того, щоб уся наша вироблена продукція максимально відповідала Вашим вимогам. Ми пропонуємо широкий асортимент кабельної продукції в Харкові й інших містах України. Якщо Ви не знайшли готового кабелю з потрібними технічними характеристиками й параметрами, то він може бути виготовлений спеціально під Ваші потреби, відповідно до поставленого технічного завдання.

Залишити свій коментар

Немає коментарів до цієї статті.