ТОП-3 акустичних гітар

Yamaha F310, Cort AD810 - гітари, найбільш популярні серед початківців музикантів. Вони найбільш пер...

Акустичні системи MQ Leader Promusic

MQ - класичні акустичні системи, які зайняли затребувану нішу в галузі звукопідсилювального обладнан...

Готові кабелі Leader Promusic

Вам потрібен ідеальний готовий кабель? Ми прагнемо до того, щоб наша продукція максимально відповіда...

Налаштування мензури на електрогітарі з клас...

Перш ніж приступати до налаштування мензури на електрогітарі необхідно відрегулювати бажану висоту с...

Інсталяційний сервіс

Інсталяційний сервіс

Компанія Leader Promusic надає широкий спектр послуг з підбору, встановлення та модернізації систем звукового, світлового та мультимедійного обладнання, які використовуються для оснащення концертних залів, ресторанів, клубів, танцювальних майданчиків, конференц-залів і спортивних споруд.

  • Звукові системи
  • Світлові системи
  • Світлодіодні екрани
  • Устаткування сцен залів
Детальніше

Сервісне обслуговування

Компанія Leader Promusic здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування всього обладнання та музичних інструментів, придбаних в нашому магазині.

Сервісний центр надає послуги з ремонту струнно-щипкових музичних інструментів включаючи всі види акустичних, класичних, електрогітар і укулеле. Склеювання та фрезерування деталей корпусу, грифа та бриджу, регулювання поріжків і систем тремоло, заміна кілків, шліфування та заміна ладів. Установка та заміна звукознімачів, розпаювання електричних схем.

Детальніше
Сервісне обслуговування
--> Майстер-класи

Майстер-класи

На власній сцені магазину Leader Promusic регулярно проводяться майстер-класи з презентації обладнання для шоу-бізнесу та виконавської майстерності за участю провідних експертів і музикантів.

Відвідувачам майстер-класів надається можливість не тільки отримати нові знання та поспілкуватися з відомими представниками музичного мистецтва, а й самим оцінити весь асортимент товарів представлених в магазині Leader Promusic.

Детальніше

Музичні інструменти в магазині Leader Promusic

Музичні інструменти, звукоусілтельное обладнання і сценічне освітлення в Leader Promusic - це широкий асортимент та доступні ціни. Купити гітару, піаніно (цифрове фортепіано), ударні, акустичні системи, мікшерні пульти можна on-line або в салон-магазині в Харкові. Серед найбільш популярних товарів, які увійшли в ТОП-100 аудіообладнання та музичних інструментів 2021 року: акустичні гітари Yamaha F310, Yamaha F310 TBS, Cort AD810 OP, Cort AD810 BKS; електроакустичні гітари Fender CD-60SCE NAT (BK); активні акустичні системи JBL EON612, JBL EON615, JBL PRX815W, Leader Promusic MQ15, Leader Promusic MQS410, LPM CQ15, Clarity MAX15MBAW, Clarity MAX12MBAW; електрогітари Yamaha Pacifica 012; класичні гітари Yamaha C40, Yamaha C40M; синтезатори Yamaha PSR-E373, Yamaha PSR-E463; сценічні фортепіано Yamaha P-45, Yamaha P-125 BK (WH), Korg B2 BK (WH); інтер'єрні фортепіано YAMAHA ARIUS YDP-164, YAMAHA ARIUS YDP-164, YAMAHA ARIUS YDP-144 Rosewood (WH); мікрофони Shure SM58, Shure Beta58. Інтернет-магазин (Україна) Leader Promusic - це простий і швидкий спосіб купити або заказати on-line музичні інструменти, звукове, студійне та світлове обладнання.