Новини Читати усі новини

Готові кабелі Leader Promusic

Готові кабелі Leader Promusic

Вам потрібен ідеальний готовий кабель? Ми прагнемо до того, щоб наша продукція максимально відповіда...

Інсталяційний сервіс

Компанія Leader Promusic надає широкий спектр послуг з підбору, встановлення та модернізації систем звукового, світлового та мультимедійного обладнання, які використовуються для оснащення концертних залів, ресторанів, клубів, танцювальних майданчиків, конференц-залів і спортивних споруд.

  • Звукові системи
  • Світлові системи
  • Світлодіодні екрани
  • Устаткування сцен залів
Детальніше

Сервісне обслуговування

Компанія Leader Promusic здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування всього обладнання та музичних інструментів, придбаних в нашому магазині.

Сервісний центр надає послуги з ремонту струнно-щипкових музичних інструментів включаючи всі види акустичних, класичних, електрогітар і укулеле. Склеювання та фрезерування деталей корпусу, грифа та бриджу, регулювання поріжків і систем тремоло, заміна кілків, шліфування та заміна ладів. Установка та заміна звукознімачів, розпаювання електричних схем.

Детальніше

Майстер-класи

На власній сцені магазину Leader Promusic регулярно проводяться майстер-класи з презентації обладнання для шоу-бізнесу та виконавської майстерності за участю провідних експертів і музикантів.

Відвідувачам майстер-класів надається можливість не тільки отримати нові знання та поспілкуватися з відомими представниками музичного мистецтва, а й самим оцінити весь асортимент товарів представлених в магазині Leader Promusic.

Детальніше

Музичні інструменти в магазині Leader Promusic

Музичні інструменти в Leader Promusic - це найпопулярніше обладнання, широкий асортимент і доступні ціни. Купити гітару, піаніно, ударні або звукове обладнання тепер набагато простіше. Інтернет-магазин Leader Promusic приділяє особливу увагу якості обслуговування і гідного асортименту товарів. Не мало для нас значить постійна активність - акції, майстер-класи, навчальні семінари та відео-ролики адресовані нашим покупцям. Піаніно, синтезатор, ударна установка, електрогітара або студійне обладнання - це далеко не всі інструменти, які ми пропонуємо в нашому магазині. Музичні інструменти - це наша робота і ми розширюємо асортимент щодня, працюємо над наповненням нашого каталогу інформацією і знімаємо нове відео з любов'ю до наших покупців. Купити гітару на будь-який смак і в самої різної цінової категорії Ви можете в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові чи Полтаві. Ми швидко доставляємо замовлення в будь-який населений пункт України. Інтернет-магазин (Україна) Leader Promusic - це простий і швидкий спосіб купити музичні інструменти, звукове, студійне та світлове обладнання.