ТОП-3 акустичних гітар

Yamaha F310, Cort AD810 - гітари, найбільш популярні серед початківців музикантів. Вони найбільш пер...

Акустичні системи MQ Leader Promusic

MQ - класичні акустичні системи, які зайняли затребувану нішу в галузі звукопідсилювального обладнан...

Готові кабелі Leader Promusic

Вам потрібен ідеальний готовий кабель? Ми прагнемо до того, щоб наша продукція максимально відповіда...

Інсталяційний сервіс

Інсталяційний сервіс

Компанія Leader Promusic надає широкий спектр послуг з підбору, встановлення та модернізації систем звукового, світлового та мультимедійного обладнання, які використовуються для оснащення концертних залів, ресторанів, клубів, танцювальних майданчиків, конференц-залів і спортивних споруд.

  • Звукові системи
  • Світлові системи
  • Світлодіодні екрани
  • Устаткування сцен залів
Детальніше

Сервісне обслуговування

Компанія Leader Promusic здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування всього обладнання та музичних інструментів, придбаних в нашому магазині.

Сервісний центр надає послуги з ремонту струнно-щипкових музичних інструментів включаючи всі види акустичних, класичних, електрогітар і укулеле. Склеювання та фрезерування деталей корпусу, грифа та бриджу, регулювання поріжків і систем тремоло, заміна кілків, шліфування та заміна ладів. Установка та заміна звукознімачів, розпаювання електричних схем.

Детальніше
Сервісне обслуговування
--> Майстер-класи

Майстер-класи

На власній сцені магазину Leader Promusic регулярно проводяться майстер-класи з презентації обладнання для шоу-бізнесу та виконавської майстерності за участю провідних експертів і музикантів.

Відвідувачам майстер-класів надається можливість не тільки отримати нові знання та поспілкуватися з відомими представниками музичного мистецтва, а й самим оцінити весь асортимент товарів представлених в магазині Leader Promusic.

Детальніше

Музичні інструменти в магазині Leader Promusic

Музичні інструменти, звукоусілтельное обладнання і сценічне освітлення в Leader Promusic - це широкий асортимент та доступні ціни. Купити гітару, піаніно (цифрове фортепіано), ударні, акустичні системи, мікшерні пульти можна on-line або в салон-магазині в Харкові. Серед найбільш популярних товарів, які увійшли в ТОП-100 аудіообладнання та музичних інструментів 2021 року: акустичні гітари Yamaha F310, Yamaha F310 TBS, Cort AD810 OP, Cort AD810 BKS; електроакустичні гітари Fender CD-60SCE NAT (BK); активні акустичні системи JBL EON612, JBL EON615, JBL PRX815W, Leader Promusic MQ15, Leader Promusic MQS410, LPM CQ15, Clarity MAX15MBAW, Clarity MAX12MBAW; електрогітари Yamaha Pacifica 012; класичні гітари Yamaha C40, Yamaha C40M; синтезатори Yamaha PSR-E373, Yamaha PSR-E463; сценічні фортепіано Yamaha P-45, Yamaha P-125 BK (WH), Korg B2 BK (WH); інтер'єрні фортепіано YAMAHA ARIUS YDP-164, YAMAHA ARIUS YDP-164, YAMAHA ARIUS YDP-144 Rosewood (WH); мікрофони Shure SM58, Shure Beta58. Інтернет-магазин (Україна) Leader Promusic - це простий і швидкий спосіб купити або заказати on-line музичні інструменти, звукове, студійне та світлове обладнання.