Акційні пропозиції від Studio Evolution

Зимові пропозиції та подарунки від Studio Evolution. 

ТОП-3 акустичних гітар

Гітари, найбільш поширені в виборі першого музичного інструменту, які допоможуть повністю розкрити о...

Акустичні системи MQ Leader Promusic

MQ - класичні акустичні системи, які зайняли затребувану нішу в галузі звукопідсилювального обладнан...

Готові кабелі Leader Promusic

Вам потрібен ідеальний готовий кабель? Ми прагнемо до того, щоб наша продукція максимально відповіда...

Інсталяційний сервіс

Компанія Leader Promusic надає широкий спектр послуг з підбору, встановлення та модернізації систем звукового, світлового та мультимедійного обладнання, які використовуються для оснащення концертних залів, ресторанів, клубів, танцювальних майданчиків, конференц-залів і спортивних споруд.

  • Звукові системи
  • Світлові системи
  • Світлодіодні екрани
  • Устаткування сцен залів
Детальніше

Сервісне обслуговування

Компанія Leader Promusic здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування всього обладнання та музичних інструментів, придбаних в нашому магазині.

Сервісний центр надає послуги з ремонту струнно-щипкових музичних інструментів включаючи всі види акустичних, класичних, електрогітар і укулеле. Склеювання та фрезерування деталей корпусу, грифа та бриджу, регулювання поріжків і систем тремоло, заміна кілків, шліфування та заміна ладів. Установка та заміна звукознімачів, розпаювання електричних схем.

Детальніше

Майстер-класи

На власній сцені магазину Leader Promusic регулярно проводяться майстер-класи з презентації обладнання для шоу-бізнесу та виконавської майстерності за участю провідних експертів і музикантів.

Відвідувачам майстер-класів надається можливість не тільки отримати нові знання та поспілкуватися з відомими представниками музичного мистецтва, а й самим оцінити весь асортимент товарів представлених в магазині Leader Promusic.

Детальніше

Музичні інструменти в магазині Leader Promusic

Музичні інструменти в Leader Promusic - це найпопулярніше обладнання, широкий асортимент і доступні ціни. Купити гітару, піаніно (цифрове фортепіано), ударні або звукове обладнання тепер набагато простіше. Інтернет-магазин Leader Promusic приділяє особливу увагу якості обслуговування і гідного асортименту товарів. Не мало для нас значить постійна активність - акції, майстер-класи, навчальні семінари та відео-ролики адресовані нашим покупцям. Піаніно, синтезатор, ударна установка, електрогітара або студійне обладнання - це далеко не всі інструменти, які ми пропонуємо в нашому магазині. Музичні інструменти - це наша робота і ми розширюємо асортимент щодня, працюємо над наповненням нашого каталогу інформацією і знімаємо нове відео з любов'ю до наших покупців. Купити гітару на будь-який смак і в самої різної цінової категорії Ви можете в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові чи Полтаві. Ми швидко доставляємо замовлення в будь-який населений пункт України. Інтернет-магазин (Україна) Leader Promusic - це простий і швидкий спосіб купити музичні інструменти, звукове, студійне та світлове обладнання.