About
Ми знаємо, що це важливо

Ми відповідально ставимося до відбору та розробки продуктів, які пропонуємо.

Немає єдиного стандарту для всіх! Тому завжди шукаємо оптимальне рішення для кожного клієнта.

Ми постійно впроваджуємо та вдосконалюємо процеси в своїй діяльності, переймаємо кращий досвід, постійно розвиваємося. Робимо все щоб забезпечити високий рівень сервісу для Вас.

Компанієць Ігор
Компанієць Ігор
CEO компанії Leader Promusic
Працюємо з 1988 року

Компанія заснована в 1988 році на території Харківського електромеханічного заводу. Основний вид діяльності на той момент - це виробництво професійних динамічних головок. Основні покупці: СНД, Польща, Словаччина, країни Прибалтики.

З початку 2000-х років компанія активно здійснює інсталяції систем звукопідсилення та сценічного освітлення для концертних залів, нічних клубів, ресторанів. В цей же час було переорієнтовано виробництво на професійні акустичні системи.

1 березня 2008 року в м. Харкові був відкритий Offline магазин. На даний момент загальна торгова площа понад 300 м2, де розташовані демонстраційні зали музичних інструментів, професійного звукового та світлового обладнання.

Працюємо з 1988 року
Наша діяльність

Продаж музичних інструментів, звукового та світлового обладнання. Компанія є регіональним представником українських і всесвітньо відомих торгових марок. Склад портфеля налічує понад 70 брендів.

Виробництво професійного звукопідсилювального обладнання. Основна продукція - це пасивні та активні акустичні системи, підсилювачі потужності, готові кабелі.

Установка та монтаж звукопідсилюючих систем, мультимедійного обладнання і сценічного освітлення.

Обслуговування та ремонт професійного звукопідсилювального та світлового обладнання, акустичних гітар, електрогітар.

Наша діяльність