About
Ми знаємо, що це важливо

Ми з відповідальністю ставимося до відбору й розробки продуктів, що пропонуємо.

Немає єдиного стандарту для всіх! Тому завжди шукаємо оптимальне рішення для кожного клієнта.

Ми постійно впроваджуємо інновації та вдосконалюємо свою діяльність, переймаємо кращий досвід, постійно розвиваємося. Робимо все, щоб забезпечити високий рівень сервісу для Вас.

Компанієць Ігор
Компанієць Ігор
CEO компанії Leader Promusic
Працюємо з 1988 року

Компанія заснована в 1988 році на території Харківського електромеханічного заводу. Основний вид діяльності на той момент – це виробництво професійних динамічних головок. Основні покупці: СНД, Польща, Словаччина, країни Прибалтики.

З початку 2000-х років компанія активно здійснює інсталяції систем звукопідсилення й сценічного освітлення для театрів і концертних залів, нічних клубів, ресторанів. У той час виробництво було переорієнтовано на професійні акустичні системи.

1 березня 2008 року в м. Харкові був відкритий Offline магазин. На сьогодні загальна торговельна площа – понад 300 м2, де розташовані демонстраційні зали музичних інструментів, професійного звукового та світлового обладнання.

Працюємо з 1988 року
Наша діяльність

Продаж музичних інструментів, звукового й світлового обладнання. Компанія є регіональним представником українських і всесвітньо відомих торговельних марок. У складі портфеля – понад 70 брендів.

Виробництво професійного звукопідсилювального обладнання. Основна продукція - це пасивні та активні акустичні системи, підсилювачі потужності, готові кабелі.

Улаштування й монтаж звукопідсилювальних систем, мультимедійного обладнання і сценічного освітлення.

Обслуговування й ремонт професійного звукопідсилювального та світлового обладнання, акустичних гітар, електрогітар.

Наша діяльність