ІНСТАЛЯЦІЯ ЗВУКА & СВІТЛА

ІНСТАЛЯЦІЯ ЗВУКА & СВІТЛА

Компанія "Leader Promusic" надає повний комплекс інженерних і технічних сервісних послуг в сфері звукотехнічних, світлотехнічних, сценічних і мультимедійних систем.

Нагромаджений досвід і висока кваліфікація фахівців компанії дозволяє враховувати потреби замовника і реалізовувати проекти будь-якого ступеня складності відповідно до технічних завдань і заданими технічними параметрами об'єктів.

Партнерські відносини компанії і виробнича база дає можливість запропонувати широку номенклатуру і асортимент обладнання для оснащення кіно- і театрально-концертних залів, клубів і дискотек, навчальних аудиторій і актових залів, спортивних споруд і розважальних центрів, торгових залів і ресторанів, студій звукозапису та музичних репетиційних приміщень. Все пропоноване обладнання ставитися на гарантійне та сервісне обслуговування, крім того, надаємо консультаційну допомогу в період вибору, монтажу та експлуатації обладнання.

За період існування компанії "Leader Promusic" було виконано багато різних інсталяцій, але найбільш цінним з точки зору отриманого досвіду є:

Приклади наших робіт

Акустичний комплект HECO Celan Revolution 7.1

Акустичний комплект HECO Celan Revolution 7.1

Домашній кінотеатр для приватного будинку в м. Куп'янськ

Resto Bus

Resto Bus

SL2 в інтер'єрі Resto Bus

Розважальний комплекс Ля-Мажор

Розважальний комплекс Ля-Мажор

Системи звукопідсилення Leader Promusic в інтер'єрі ресторану Ля-Мажор

Beatnik bar

Beatnik bar

Slim SL1 MKII в інтер'єрі BEATNIK BAR

Система озвучування ФСК Локомотив

Система озвучування ФСК Локомотив

Озвучування басейну і трибун спорткомплексу