Мобільні акустичні системи

Підібрати товар

Ціновий діапазон:

від до

Виробники:

Кількість смуг

Діаметр динамічних головок

Наявність мікрофона (-ів)

Медіаплеєр USB (SD)

Bluetooth

Наявність акумулятора

Скасувати всі фільтри
0|13

Clarity MAX6

Активна акустична система. 120Вт. 50-20000Гц (-10дБ). 6.5”, 1”. Мікрофон:ні. Вбудований акумулятор:так. 420x300x200 мм. 6.4 кг Код: 00000005331
3 528 грн
1|8

Clarity MAX6W

Активна акустична система. 120Вт. 50-20000Гц (-10дБ). 6.5”, 1”. Мікрофон:1 UHF мікрофон. Вбудований акумулятор:так. 420x300x200 мм. 6.4 кг Код: 00000005278
4 704 грн

Мобільні акустичні системи в Харкові

Портативні акустичні системи стрімко та виправдано набирають свою популярність. По суті, це звукопідсилювальне обладнання, основна функція якого отримання й озвучування аудіо-сигналу з пристрою (телефон, планшет тощо). Передача сигналу здійснюється за допомогою вбудованого Bluetooth або кабелю. Мобільні АС можуть мати одну або кілька динамічних головок. Щоб правильно вибрати портативну акустику, слід звертати увагу на кілька головних характеристик. Параметр вихідної потужності визначає гучність системи, показник скоріше залежить від характеристик і діаметра динаміків, а також матеріалу корпусу та інших даних.

Перевага мобільних акустичних систем

Час стаціонарних звукопідсилювальних центрів йде на другий план. На зміну їм прийшла так звана Bluetooth-колонка, купити яку можна в магазині Leader Promusic в Харкові. Головна відмінність і перевага – відсутність необхідності в зовнішньому джерелі живлення. Акустична мобільна система має вбудований акумулятор, який забезпечує стабільну роботу без підзарядки.

Під час подорожей, прогулянок по місцевим паркам або при відпочинку в заміському будинку, Ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою в будь-який час. Портативні АЗ не прив'язують Вас до певного місця, вони зручні в транспортуванні і підключенні. В асортименті представлені моделі, які включать в комплектацію бездротові UHF мікрофони. Незабутня караоке-вечірка з мобільними акустичними системами Clarity гарантована. Потужні, функціональні системи стануть акцентом на будь-якому заміському заході, на пікніку або відпочинку на дачі.

Купити портативну АС (колонку) в Харкові можна в музичному магазині Leader Promusic. Вигідна вартість портативних акустичних систем з безкоштовною доставкою по всій Україні. Ціна колонки з мікрофоном залежить від технічних характеристик звукопідсилювального обладнання, виробника і матеріалів в основі корпусу, а також визначається конфігурацією динаміків. Купити мобільний колонку в 1 крок в Харкові можна на сайті або запрошуємо Вас відвідати наш музичний магазин. Зв'язатися з менеджерами компанії для докладної консультації можна за контактними даними, вказаними в розділі Контакти.

Крім мобільних АС, ми пропонуємо ознайомитися з професійним звукопідсилювальним обладнанням виробництва Leader Promusic і LPM. Справедлива ціна від виробника без посередників, виключно якісні матеріали в основі конструкції акустичних систем. В каталозі Pro-Audio ви знайдете велику різноманітність акустичних систем для різних областей побутового та професійного призначення.