Караоке-комплекти для бізнесу

Підібрати товар

Ціновий діапазон:

від до

Виробники:

Кількість смуг

Наявність мікрофона (-ів)

Скасувати всі фільтри
0|0

W1510 Set

Караоке-комплект. Активна акустична система Leader Promusic MQ615 (2 шт.), активний сабвуфер Leader Promusic MQS410 (2... Код: 00000008282
297 725 грн
0|0

W1215 Set

Караоке-комплект. Активна акустична система Leader Promusic MQ12 (2 шт.), активний сабвуфер Leader Promusic MQS15 (2 ш... Код: 00000008283
229 763 грн
0|0

EvoPro 2

Караоке-комплект. Аудіосистема Yamaha Stagepas 1K (2 шт.), мікшерний пульт Yamaha MG10XUF, радіосистема AKG WMS40 Mini... Код: 00000008284
199 788 грн
0|0

EvoPro 1

Караоке-комплект. Аудіосистема dB Technologies ES 503, мікшерний пульт Yamaha MG10XUF, радіосистема AKG WMS40 Mini2 Vo... Код: 00000008285
156 919 грн

Караоке-комплекти для бізнесу в Харкові

Індустрія розваг, як напрямок в бізнесі, ніколи не втратить своєї актуальності. Для активного розвитку або реалізації ідеї бізнесу, з метою утримати і залучити нових гостей, необхідно постійно дотримуватися планки унікальності закладу і пропонувати відвідувачам нові можливості для відпочинку та розваг. Якщо Ви вирішили відкрити свій бізнес, караоке – це безпрограшна можливість заявити про себе. Можна дотримуватися ідеї караоке-бару, використовувати обладнання в ресторанах, кафе або здавати в оренду. Караоке – це популярно, для співу не потрібні бути професійним виконавцем. Гостям відкривається можливість відчути себе справжньою зіркою, а також розслабиться після важких буднів.

Караоке для всіх, розвага призначена для кожного, хто хоче співати! Крім того, багато відомих виконавців з'явилися на великій сцені саме завдяки караоке-проектам. Караоке – відмінний спосіб не тільки зняти стрес, але і заявити про свої таланти.

Відкриття караоке-бару, обладнання для бізнесу.

Людям подобається проводити вільний час в розважальних закладах. Бізнес-план «караоке-бар» – перший крок до реалізації ідеї. Караоке-комплекти для бізнесу в каталозі музичного магазину Leader Promusic – готові рішення сучасного обладнання для барів, клубів, кафе і ресторанів. Після пошуку приміщення та площі для караоке, слід підібрати і придбати обладнання. Комплексне рішення повинно включати в себе: професійну караоке-систему, мікрофони, комплект акустичних систем, мікшерний пульт, екран і світлове обладнання.

Караоке-система Evolution Pro2 – відмінне рішення для бізнесу. Сучасне і мультифункціональне обладнання з ліцензійною базою 55000+ пісень і величезною кількістю оригінальних відеокліпів. Функціональне управління можливостями приставки, кожну пісню можна підлаштовувати по тону і темпу.

Каталог акустичних систем – великий вибір професійних АС відомих виробників. Активні або пасивні сателіти, монітори і низькочастотні акустичні системи. Інсталяційне і мобільне звукопідсилювальне обладнання для будь-якої концепції бізнесу.

Придбати караоке-систему або комплекти для бізнесу можна в магазині Leader Promusic. Професійне рішення з готовими комплектами або індивідуальна комплектація під вимоги Вашого бізнесу. Отримати комплексну консультацію по асортименту можна зв'язавшись з нами за вказаними на сайті Контактами. Ознайомитися з можливостями обладнання і послухати про-аудіо можна в обладнаній шоу-зоні в нашому магазині.