Бас-гітари

Підібрати товар

Ціновий діапазон:

від до

Виробники:

Кількість струн

Орієнтація гітари

Форма корпусу

Мензура

Тип електроніки

Наявність звукознімача

Накладка грифа

Кріплення грифа

Тремоло

Скасувати всі фільтри
0|4

Cort Action PJ OPW

Бас-гітара. Код: 00000006994
4 725 грн
0|0

Cort Action V Plus BK

Бас-гітара. Код: 00000007017
5 438 грн
0|2

Parksons PJB-15 TBLB

Бас-гітара. Код: 00000001414
3 920 грн
0|1

Squier by Fender Affinity Jazz Ba...

Бас-гітара. Код: 00000004526
9 940 грн

Бас-гітара невід'ємна складова будь-якої групи, інструмент задає ритм і підкреслює найсміливіші акценти в мелодії. Бас-гітарист може грати кілька ролей, і при виборі музичного інструменту слід звертати увагу на кожну деталь. Як правило, гітара має 4 струни та налаштовується на октаву нижче, ніж електрогітара. Незважаючи на те, що в основному басисти віддають перевагу чотирьохструнному інструменту, ринок також надає вибір бас-гітар з 5 або 6 струнами. Якщо Ви тільки плануєте навчання на бас-гітарі, рекомендовано починати саме з класичної чотирьохструнної версії інструменту. Купити бас-гітару в Харкові й отримати професійну консультацію можна в Leader Promusic. Музичний магазин також здійснює доставку по всій території України.

Головна складова бас-гітари – корпус. Перед покупкою інструменту переконайтеся, що бас зручно розташовується в руці й відповідає стилю групи. Виробники бас-гітари представляють свою власну форму, проте кожна з них відповідає певній категорії. Перша форма корпусу P-Bass розроблена з метою надати музиканту максимально комфортні і прості умови в використанні, найчастіше виготовляється зі зменшеним розміром корпусу й одним звукознімачем. Подібні форми найкраще підходять для виступів в рок або панк стилях, а також часто зустрічаються в регі. Якщо звучанням потрібна точність і чіткість, то кращої форми ніж J-Bass не знайти. Дизайн розроблений з великим корпусом і декількома звукознімачами, завдяки чому слухачеві та музиканту надається широкий діапазон звучання. Остання категорія форми – сучасний бас, яка складається з великого корпусу й звукознімачів типу хамбакер. Часто використовується в важких стилях музики, підходить і для інших сучасних музичних напрямків.

Деревина для бас-гітари визначає характер звучання. Більша кількість відомих бас-моделей мають корпус, виготовлений з вільхи, ясеня, махагоні або липи. Вільха класичний варіант, який підійде для гри в будь-якому стилі. Матеріал подарує збалансоване й чітке звучання. Ясень від вільхи відрізняється швидкою атакою, чудово підходить як для гри пальцями, так і за допомогою додаткових аксесуарів. Не дивлячись на значну вагу махагоні, дерево чудово допомагає тримати низькочастотний мікс. Теплі тони властиві липі, збалансоване звучання не настільки глибоке, як у альтернативних матеріалів, проте характерні особливості тону підійдуть до більшості стилів гри на бас-гітарі.

Ознайомитися з асортиментом музичного обладнання можна в каталозі компанії. Аксесуари для бас-гітари, гітарні підсилювачі, педалі ефектів та інше обладнання на будь-який бюджет і переваги. Купити бас-гітару з безкоштовною доставкою по Україні просто, якщо ви стали гостем нашого онлайн-магазина музичних інструментів і обладнання. А отримати допомогу у виборі бас-гітари або дізнатися докладніше про характеристики інструменту допоможуть фахівці, завдання яких надати Вам якісний, надійний та сучасний музичний інструмент!