СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Сервісний центр компанії виконує роботи по обслуговуванню і ремонту гітар, звукопідсилювального і світлового обладнання. Leader Promusic проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування будь-якої техніки, купленої в нашому магазині.

Професійний підхід до вирішення найскладніших завдань і суворе дотримання обумовлених термінів. Завдяки досвіду і навичкам фахівців сервісного центру, ми готові запропонувати швидкий, якісний ремонт і обслуговування гітар. Повний комплекс послуг ремонту та обслуговування струнних інструментів включає: установку п'езо-звукознімачів і струн, шліфування ладів і регулювання порогів на акустичних гітарах, заміну кілків і переладовку грифів на всіх видах струно-щипкових інструментів. Звернувшись в наш сервісний центр, ви забезпечуєте нове життя для інструменту і безмежне натхнення для виконавця.

Ремонт і сервісне обслуговування інсталяційного обладнання

Сучасний ринок пропонує величезну кількість інсталяційної техніки, однак продукція звукопідсилювального і світлового типу не завжди може входити в рамки бюджету. Якщо у вас є брендова техніка в неробочому стані, сервісний центр Leader Promusic готовий провести діагностику і розробити оптимальний план ремонту.

Ми надаємо повну технічну та інформаційну підтримку для клієнтів на всіх етапах проведених робіт. У ремонт і обслуговування аудіо обладнання входить діагностика несправностей пристрою. У процесі розбирання та складання виявляються причини поломки і розробляється оптимальний шлях до вирішення проблеми. Вже на даному етапі клієнт отримує орієнтовну вартість на подальший процес ремонту. Також в категорію послуг в збирання та розбирання звукового обладнання входять мікшерні пульти, підсилювачі потужності, акустичні системи, мікрофони і безліч інших елементів категорії професійної аудіотехніки.

Leader Promusic надає широкий асортимент світлового і звукопідсилювального обладнання власного виготовлення і виробництва всесвітньо відомих брендів. Для отримання консультації звертайтеся до менеджерів компанії!

Ремонт і обслуговування

Гітар

Ремонт і обслуговування

Аудіо обладнання

Послуга
Перелік робіт
Ціна
Установка п'езо-звукознімачів в акустичні, класичні гітари та укулеле

Фрезерування посадкових місць в корпусі інструменту для тембро-блоку, батарейного відсіку і вихідного гнізда, фрезерування паза для звукознімача в підставці під нижній поріжок, монтаж електронних компонентів, закріплення проводів.

Від 500 грн.
Заміна звукознімачів, потенціометрів, перемикачів, вихідних гнізд в електро- і бас-гітарах

Установка нових звукознімачів і інших електронних компонентів на старі посадочні місця, фрезерування нових посадочних місць, розводка і пайка електричних провідників.

Від 200 грн.
Шліфування та полірування ладів

Вибіркова або повна шліфування поверхні ладів з наступним поліруванням.

Від 200 грн.
Регулювання висоти верхнього і нижнього порогів на акустичних і класичних гітарах

Індивідуальний підгін висоти верхнього і нижнього порогів по висоті з точністю до 0,1 мм.

Від 150 грн.
Регулювання механіки електро- і бас-гітар

Регулювання мензури, висоти струн над грифом, прогину грифа, висоти верхнього поріжка, топ-лока. Налаштування класичних систем тремоло, систем типу Floyd Rose і Tune-o-matic. Регулювання натягу пружин.

Від 250 грн.
Установка струн на акустичні, класичні гітари та укулеле

Демонтаж старих струн, чистка та просочення грифа зволожуючими складами, установка нових струн.

Від 100 грн.
Установка струн на електро-, бас-гітари

Демонтаж старих струн, чистка та просочення грифа, установка нових струн на інструменти з будь-якими системами бриджів і кілків.

Від 150 грн.
Переладовка грифів

Демонтаж старих ладів, установка нових ладів з попередніми відновленням геометрії грифа.

Від 1500 грн.
Поклейка і лако-барвисті роботи

Склеювання тріщин, зламаних частин корпусу і грифа з відновленням працездатності, шпаклівка, фарбування, полірування.

Від 500 грн.
Заміна кілків + забивання отворів

Демонтаж старих кілків, реставрація та фарбування поверхні після демонтажу, свердління отворів і фрезерування пазів, забивання старих отворів. Установка нових кілків, як одиничних так і набором, установка супутньої фурнітури (ретейнери, втулки та інше).

Від 200 грн.
Пайка 1-го роз'єму для комутації музичних інструментах

Стандартна пайка одного кабельного або панельного роз'єму для інструментальної комутації, яка застосовується для роботи гітар, де є активний вихід.

Від 55 грн.
Термінова пайка 1-го роз'єму для комутації музичних інструментах

Швидка пайка кабельного або панельного роз'єму менш ніж за 4 години. Індивідуальна послуга в стислі терміни підходить для комутації гітар з активним виходом.

Від 80 грн.
Склеювання головки грифа

Склеювання будь-якої складності, посилення місця склейки з додатковими матеріалами. Комплексна й фінішна обробка. Гарантія на місце склейки місяць.

Від 800 грн.
Склеювання п'яти грифа

Склеювання будь-якої складності з фінішною обробкою. Гарантія на місце склейки місяць.

Від 600 грн.
Приклеювання струнотримача

Надійне приклеювання бриджу до деки водостійким клеєм для дерева. Гарантія на місце склейки місяць.

Від 500 грн.
Slide
Slide
Slide